Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılından itibaren kendi makine parkurumuzda yapışkanlı rulo etiket üretmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana teknolojiyi ve sektörümüzde ki gelişmeleri yakından takip ederek hızla büyüyen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hali hazırda kullandığımız dijital, ofset ve Letterpress baskı tekniklerimiz ile beraber ülkemizin önde gelen makine parkurlarından birine sahibiz. Güçlü parkurumuz ile talepleriniz doğrultusunda sınırsız renk, ölçü ve adette yapışkanlı rulo etiket üretebilmekteyiz. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile iş ortaklarımıza yüksek baskı kalitesi, uygun fiyat ve hızlı termin gibi avantajlar sunmaktayız. Reklam ürünün etiketiyle başlar prensibi doğrultusunda grafik ekibimiz ile beraber sektörünüze uygun etiket tasarlıyor markanıza değer katıyoruz. Siz değerli iş ortaklarımızın memnuniyeti bizim bu yoldaki en büyük motivasyonumuz olmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Günden güne gelişen teknoloji ve iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda yeniliklere ayak uydurarak en doğru hizmeti sağlamak. Bilgi, birikim ve inovasyon çalışmalarımız ile beraber etiket ihtiyaçlarınızda ilk aklınıza gelen çözüm ortağınız olmak.

İlkemiz

İş ahlakı, etik değerler ve saygınlık ilkelerinden asla ödün vermeden, müşteri memnuniyetini esas almak.
Direk üretici garantisi

Zamanında Üretim

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile iş ortaklarımıza yüksek baskı kalitesi, uygun fiyat ve hızlı termin gibi avantajlar sunmaktayız.

Üretim

Makine Parkurumuz

100%

Müşteri
Memnuniyeti

100%

Yerli
Üretim